Якість. Швидкість. Надійність.

Запорука успіху в бізнесі, в такі важкі часи військового стану, є швидкісна комунікація, при високій якості товару і оперативного сервісу. Щоб задовільнити потреби кінцевого споживача, а особливо якщо це стосується потреб військових, швидкість оформлення замовлень та доставка мають бути бездоганні.

Сьогодні волонтери є одним з головних постачальників товарів військового призначення, вони є важливою комунікацією між виробниками і військовими. Багато потреб які потрібно закрити на вчора: форма, одяг, генератори, планшети, взуття, маскувальні сітки, спальні мішки та інше. Все це потрібно знайти, зібрати кошти, купити та доставити воїнам. Тому саме компанії-виробники мають швидко реагувати на замовлення від волонтерів, бо від цього залежать не тільки життя військових, але і наших.

Найкращою комунікацією є соціальні мережі, саме там можна знайти запроси на певну категорію товарів. Так сталося і на цих вихідних 9-10 липня. Менеджер нашої компанії побачив у свого знайомого волонтера на сторінці, що терміново потрібні спальні мішки. Через 3 хвилини волонтер вже мав пропозицію по спальних мішках в особистих повідомленнях. Через 10 хвилин, після всіх уточнень по товару отримав рахунок на оплату. Але була одна важлива умова, спальні мішки мали приїхати в Харків не пізніше 12 липня. У нашої компанії давно налагоджена система доставок до своїх партнерів та кінцевих споживачів, тому запевнили волонтера на 100% що отримає посилку у вівторок зранку. Рахунок оплатили, товар поїхав, і 12 липня після обіду спальні мішки отримали військові.

Компанія «RANGER» ще з початку 2014 року підтримує наших військових, допомагає шпиталям, волонтерам, тому для нас головною метою і місією є: якість, швидкість, зручність. Ми є надійним партнером для вашого бізнесу та особистих потреб. Нам довіряють. Нас рекомендують.

Ми також надаємо особливі умови по співпраці для волонтерів, благодійних фондів. Наша продукція стане в нагоді не тільки військовим, а ще і вимушеним переселенцям.

Підписуйся на наші сторінки в соціальних мережах, і будь завжди в курсі останніх подій в сфері туризму і відпочинку.